Çatı YalıtımıHizmet Açıklaması

Isı ve ses yalıtımı denildiğinde evlerimiz için ve özellikle son katlarda oturan apartman sakinleri içi çatı vazgeçilmez bir malzemedir. En başta yağmurlardan oluşan rutubetin önlenmesi adına düşünülen çatının, ısı ve ses yalıtımına da bir hayli katkı sağladığı bilinmektedir. Çatıların bu faydalarından yararlanmak ise, düzgün yapılmış ve yalıtımı sağlanmış bir çatı ile mümkün olabilmektedir.

                Firma olarak ister çatınız yapılır iken isterse eski çatınıza yalıtım yapabilmekteyiz. Eski çatılarınızda uygulamaya başlamadan önce, analiz yapılarak çatının birleşme yerleri, ve diğer alanlarının sağlamlığı test edilerek yalıtıma başlamadan önce gerekiyor ise güçlendirme yapılabilmektedir. Firmamızın deneyimli elemanları özellikle yüksek katlı binalarda çalışırken gerekli tüm güvenlik önlemlerini almakta ve meydana gelebilecek olumsuzlukları önlemeye çalışmaktadırlar. Sağlam olmayan bir çatı çalışanlar için güvenli olmayacağı gibi uygulanan yalıtımın da uzun ömürlü olmamasına neden olacaktır, bu yüzden yalıtım işlemlerine başlamadan önce çatı kontrol edilerek tüm bileşenler gözden geçirilir, böceklenme ve diğer zararlı unsurlar için önlemler alınır. Uygulamaya geçildiğinde ise başta havalandırma ve diğer ek yerler azami ölçüde titizlikle yalıtım yapılarak sızdırmazlık ve havasız alanların hava geçirmezliği kontrol edilir.

                Yapılan tüm işlemlerden sonra son kontroller yapılarak yalıtım işleminin doğru ve eksiksiz yapıldığı kontrol edilmektedir, firmamızın yaptığı her işte olduğu gibi kaliteden ödün vermeden çatı yalıtım işlerinizi de kolaylıkla halletmektedir. Firmamız hakkında bilgi almak, çatı yalıtım işleriniz hakkında randevu ve ön inceleme talep etmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çözüm Basit

Tadilat Hakkında Herşey